Prekių pristatymas


DĖMESIO, norėdami gauti savo užsakymą dar iki gruodžio 23 dienos:
  • marškinėlius ir džemperius užsakykite iki gruodžio 4 dienos,
  • puodelius iki gruodžio 5 dienos,
  • įrėmintus piešinius iki gruodžio 6 dienos.

Tačiau, jei nespėjote, rašykite į info@iliustruotalietuva.lt ir mes paruošime jums express pristatymą už papildomą mokestį.

 

Pagaminti jūsų pasirinktą produktą prireiks 3-5 darbo dienų. Produktą pristatyti reikės dar 4-10 dienų. Pristatymas vyksta Lietuvos paštu.

Paprastai visi produktai pagaminami ir atsiunčiami per savaitę.

Jei prekės pristatymas vėluoja - nedvejokite ir rašykite mums info@iliustruotalietuva.lt

Siuntinys gali vėluoti, jei nurodėte neteisingą adresą, tad prieš pirkdami įsitikinkite, kad jį įvedėte teisingai. 

Ka daryti jei:

  1. Įvedėte neteisingą adresą - pirkimo metu įvedus neteisingą adresą, pagal kurį pašto kurjeris negalėjo jums pristatyti siuntinio, siuntinys yra siunčiamas atgal išsiuntimo adresu. Tokiu atveju su jumis bus susisiekta iš karto, gavus pranešimą apie siuntinio grįžimą atgal. Už pakartotinį siuntimą su pataisytu adresu siuntimo išlaidos turi būti vėl apmokėtos.
  2. Pavėlavote atsiimti siuntinį - iš pašto neatsiimti siuntiniai siunčiami atgal išsiuntimo adresu. Tokiu atveju su jumis taip pat bus susisiekta. Už pakartotinį siuntimą siuntimo išlaidos turi būti vėl apmokėtos.

Į visus papildomus klausimus mielai atsakysime, iškilusias problemas spręsime. Rašykite mums el. paštu info@iliustruotalietuva.lt. Atsakymo kartais gali tekti palaukti iki paros. Ačiū už supratingumą! 😊

 Informaciją apie prekių grąžinimą rasite čia.